České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

1. Perpetual Motion Squad - Marek Kajfosz, Ondřej Bouchala a Lukáš Folwarczný, Gymnázium Komenského Havířov, www.gkh.cz
2. E-TWO team - Czipszer Jiří, Bradna Tomáš a Zdráhala Dominik, Střední průmyslová škola, Přerov, www.sps-prerov.cz
3. Roborako team - Tomáš Malý, Lukáš Zelenka a Lukáš Martínek, Střední průmyslová škola Rakovník, www.spsrakovnik.cz
4. NET OFFICE TEAM - Martin Sikora, Martin Kubíček a David Haichel, Střední odborná škola NET OFFICE ORLOVÁ, www.nosch.cz
5. V3 Chomutov - Jakub Frajt, Jakub Skořepa a Jan Zubr, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, www.spscv.cz
6. R-team - Martin Stejskal, Petr Zámečník a Daniel Slavík, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, www.vosrk.cz
7. Robotec - Filip Havelka, Tomáš Hubálek a Patrik Čada, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, www.vosrk.cz
8. PUPíci - Dominik Mazura, Adam Sedlařík a Jan Hájek, Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, www.gymkh.cz
9. P-bot - Pavel Bína, Tomáš Nepivoda a Jan Vonka, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram, www.spspb.cz
10. HIGH VOLTAGE COP - Jakub Urban, Marcel Ouška a Zbyněk Zapletal, Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo ústí, www.copsu.cz
11. Křižík 1 - Dimitrov Jan, Uher Jakub a Kestřánek Tomáš, VOŠ a SPŠE F. K., Na Příkopě 16, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
12. Křižík 2 - Krampera Jan, Mašek Ondřej a Vojtěch Tomáš, VOŠ a SPŠE F. K., Na Příkopě 16, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
13. Křižík 3 - Jíchová Kateřina, Marek Filip a Salajka David, VOŠ a SPŠE F. K., Na Příkopě 16, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
14. JET RABBITS 1 - Nikolas Valenta, Matěj Pitron a Josef Kovarčík, Střední průmyslová škola Hranice, www.sps.hranet.cz
15. JET RABBITS 2 - Lukáš Šrámek, Daniel Sikora a Jakub Šatánek, Střední průmyslová škola Hranice, www.sps.hranet.cz
16. JGN1 - Martin Němec, Jan Jirman a Polák Jan, Jiráskovo gymnázium v Náchodě, www.gymnachod.cz
17. JGN2 - Lokvenc Pavel, Marek Hanuš a Rýdlo Jan, Jiráskovo gymnázium v Náchodě, www.gymnachod.cz
18. Gods of force - Patrik Bachan, Luboš Hazlbauer a Radovan Blažek, SPŠE Ječná, Praha 2, www.spsejecna.cz
19. DivaDroid International, Glevický David, Pecnová Tereza a Šolín Luděk, Střední průmyslová škola, Trutnov, www.spstrutnov.cz
20. Three kings, Martin Pisk, Benedikt Spilka a Filip Suchý, Střední průmyslová škola Třebíč, www.spst.cz
21. Big Bang, Hana Skálová, Štěpán Pance a Roman Mrzena, Gymnazium Sušice, www.gymsusice.cz
22. Bazinga - Ondřej Uher, Michal Trš a Pavel Krulec, Gymnazium Sušice, www.gymsusice.cz
23. TWSN - Miroslav Kopeček, Jindřich Máca a Vojtěch Janů, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz
24. Future - Jaroslava Poláková, Pavel Ho Minh Thanh a Adam Novotný, Střední průmyslová škola Ostrov, spsostrov.cz
25. Black Hawk, Borovec Ondřej, Matěj Sháněl a David Skopal, Gymnázium Vysoké Mýto, www.gvmyto.cz
26. Team 3 - Jitka Hodná, Anna Ngo a Jan Výborný, Gymnazium Sušice, www.gymsusice.cz
27. GYROK - Lukáš Staroba, Jonáš Volný a David Šarman, Gymnázium, Krnov, www.gymnasiumkrnov.cz
28. SPŠE Pardubice - Martin Břeň, Vojtěch Sejkova a Dominik Šturma, SPŠE a VOŠ Pardubice, www.spse.cz
29. Kyblíci - Pavel Trutman, Petr Vaněk a Michal Šrůtek, Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, www.gmk.cz