České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

1. Tým J.A.R.V.I.S. - Metoděj Žežula, Vojtěch Slačálek a Šimon Andrš, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 15000 Praha 5, www.gjk.cz
2. Tým Teasquad - Viktor Fukala, Adam Hoško a Antonín Švarc, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 15000 Praha 5, www.gjk.cz
3. Tým Tuxova TARDIS - Jakub Vaněk, Jakub Švorc a Václav Kohout, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 272 01 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
4. Tým Mindmaze - Vít Gardoň, Luboš Gardoň a Stanislav Kamenický, Gymnázium Legionářů Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, www.gympb.cz
5. Tým RoboPříční - Václav Zvoníček, Edward Young a Richard Krejsa, Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Příční 16, 60200 Brno, www.jaroska.cz
6. Tým LEGO HACKERS - Štěpán Hanzálek, Jan Hromas a Jakub Čeněk, Masarykovo klasické gymnázium s.r.o, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkg.cz
7. Tým The Bricks - Jakub Koucký, Tomáš Suchomel a Ondřej Folberger, Gymnázium Praha 9, Chodovická 2250, 19300 Praha 9 Horní Počernice , www.gymnchod.cz
8. Tým Los Legos - Michal Vaněk, Tadeáš Ryba a Jakub Procházka, DG a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
9. Tým Aladár - Robin Chmelík, Filip Samohýl a Ondřej Navrátil, ZŠ Přerov, Trávník 27, 75002 Přerov, www.zstravnik.cz
10. Tým Sm Lom Os - Filip Tomšů, Matěj Pospíšil a Václav Němčák, ZŠ Přerov, Trávník 27, 75002 Přerov, www.zstravnik.cz
11. Tým KRT - Martina Hanusová, Marek Hanus a Marek Strnadel, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, č.p. 626, 73913 Kunčice pod Ondřejníkem, www.zskuncice.cz
12. Tým MFF - Milan Mach, Lukáš Fialka a Šimon Formánek, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
13. Tým BOrci - Jakub Matějovský, Vladislav Frk a Oto Moses, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
14. Tým Greenscreeneři - Jan Černohorský, Šimon Šustek a Štěpán Káně, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
15. Tým Gyzáci - Vojtěch Bartoň, Samuel Hampl a Martin Štoudek, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
16. Tým Kaktus - Dan Kocur, Kryštof Kleveta a Tomáš Pěnička, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
17. Tým Facet-2F5L Cut-5XG - Sarah Huspeková, Barbora Säcklová a Adéla Milerová, 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36001 Karlovy Vary, www.gymkvary.cz
18. Tým VENI, VIDI, VICI! - Jakub Červenák, Antonín Nepraš a Jindra Lachman, 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36001 Karlovy Vary, www.gymkvary.cz
19. Tým Roboholky - Emma Ripplová, Ekaterina Danilina a Dorotea Tichá, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 15000 Praha 5, www.gjk.cz
20. Tým JaJ - Jakub Došek, Adam Jahoda a Jan Boháč, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
21. Tým Antonínova zlost - Štefan Miko, Vojtěch Hlavatý a Tadeáš Ryba, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
22. Tým DG Zlatíčka - Matěj Kratochvíl, Michal Novák a Jan Čížek, DG a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
23. Tým Ládínek - Jan Kryštof Šmehlík, Vanessa Sohlichová a Jiří Kubínyi, ZŠ Přerov, Trávník 27, 75002 Přerov, www.zstravnik.cz
24. Tým HaČaBa - Michal Hanus, Jan Čajánek a Radim Balcárek, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
25. Tým Mindbreak - Vojtěch Ježek, Jan Hlaváč a Vojtěch Bešťák, Gymnázium Legionářů Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, www.gympb.cz
26. Tým Next Team - David Strouhal, Petr Molek a Michal Berky, Gymnázium Zlín , Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
27. Tým GZ-team - Jiří Javora, Jaroslav Knápek a Zbyněk Cypra, Gymnázium Zlín , Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
28. Tým Nováci - Petr Novák, Luděk Procházka a Jan Schlafer, Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372, 25601 Benešov, www.zsbnkarlov.cz
29. Tým XXX - Jakub Svatek a Tomáš Valdman, SVČ Sušice, Klostermannova 1130, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
30. Tým Ledochodi - Ondra Chalupka, Vladimír Mašek a Adam Pokorný, SVČ Sušice, Klostermannova 1130, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
31. Tým R0B0T3RS - Adam Holda, Vilém Dušek a Matyáš Mach, Gymnázium Jaroslava Žáka, Lužická 423, 55123 Jaroměř, www.goajaro.cz
32. Tým GRbk - Klára Havlová, Kateřina Hrubešová a Petr Kaštánek, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
33. Tým Minecrafťáci - Martin Lukavec, Michal Kašpar a Pavel Kašpar, ZŠ T.G. Masaryka, Školní 566, 29001 Poděbrady, www.zstgmpodebrady.cz
34. Tým FastCore - Prudil Šimon, Veverka Kryštof a Vorokhta Evheniy, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
35. Tým GymplBot - Grulich Jaroslav, Heger Tomáš a Stuchlík Martin, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
36. Tým To je jedno - Oliver Šimoník, Richard Blažek a Cyril Povolný, Gymnázium třída Kapitána Jaroše, Příční 16, 60200 Brno, www.jaroska.cz
37. Tým R3-D3 - Michal Puš a Jonáš Diblík, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
38. Tým R2-D2 - Vojtěch Vokoun a Jan Vávra, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
39. Tým Roboti FTW - David Serédi, David Plevka a Krištof Knorr, Křesťanské Gymnázium, Kozinova 1000, 10200 Praha 10-Hostivař, www.krestanskegymnazium.cz
40. Tým Tesaři - Petr Kubica, Ondřej Koukal a Kryštof Paulík, Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 66451 Šlapanice, www.g.slapanice.cz
41. Tým Moje máma - Ettler Matouš, Baďura Jakub a Kvasnička Jáchym, ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí, Lyčkovo náměstí 6, 18600 Praha 8, www.zs-ln.cz
42. Tým Babka hrabka - Vondra Matěj, Weiss Pavel a Marek Jindřich, ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí, Lyčkovo náměstí 6, 18600 Praha 8, www.zs-ln.cz
43. Tým Svoboďáci - David Čapek, Theodor Čapek a Tomáš Daněk, Základní škola a Mateřská škola, nám. Svobody 2, 160 00 Praha 6, www.zs-ns2.cz
44. Tým RaRoNe - Jakub Ramašeuski, Antonín Rousek a David Nečesaný, Gymnázium Dašická, Dašická 1083, 53003 Pardubice, www.gypce.cz
45. Tým Název neuveden - Josef Šutka, Hung Do a Prokop Mikulášek, Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala, Stavbařů 5, 40011 Ústí nad Labem, www.gym-ul.cz
46. Tým EV3 Bratři - Jan Chamrád, Matyáš Hroch a Vít Chaloupecký, Matiční Gymnázium, Dr. Šmerala 25/2565, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
47. Tým THEBOT - Ondřej Železňák, Petr Olšar a Martin Škuta, Matiční Gymnázium, Dr. Šmerala 25/2565, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
48. Tým Božena - David Kašpar, Vojtěch Hradecký a Matěj Krištof, Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, 55101 Jaroměř, www.zsbn.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci:
Tým BAS - Tomáš Borik, Lucie Achilisová a Antonín Sikora, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
Tým Chalapeňos - Jakub Nový a Matyáš Požárek, SVČ Sušice, Klostermannova 1130, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
Tým Shadow - Pavlína Kospachová a Lucie Kutscherauerová, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
Tým Pesklevondři - Adam Pešout, Martin Sklenička a Jan Vondráček, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
Tým Jagaimo - Matyáš Němeček, Milan Matoušek a Ondřej Hodač, 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36001 Karlovy Vary, www.gymkvary.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odhlášené týmy:
Tým Berouňáci - Student1, Student2 a Student3, Základní škola Moravský Beroun, Opavská 128, 79305 Moravský Beroun, www.zs.morberoun.cz
Tým Open Brains - Jakub Pavelka, Karolína Habichová a Pavel Štěpánek, ZŠ a MŠ Čimelice, Čimelice 348, 39804 Čimelice, www.zscimelice.cz
Tým 11 Stateční - Jiří Janoušek, Barbora Janebová a Dominik Banko, Gymnázium Budějovická, Libeřská 26, 25401 Jílové u Prahy, www.gybu.cz
Tým Flying Commando Squad - Theodor Jan Létal, Matěj Růžička a Jan Kocián, Dům dětí a mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, 16300 Praha 6, www.ddmp6.cz