České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

1. Tým SVČ Sušice 1 - člen 1, člen 2 a člen 3, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, www.ddmsusice.cz
2. Tým SVČ Sušice 1 - člen 1, člen 2 a člen 3, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, www.ddmsusice.cz
3. Tým Origin - Jiří Dlouhý, Matouš Fiala a Jakub Beneš, Gymnázium Českolipská, Českolipská 373, 19000 Praha 9, www.ceskolipska.cz
4. Tým Nováci - Petr Novák, Klára Suchá a Jan Schlafer, Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372, 25601 Benešov, www.zsbnkarlov.cz
5. Tým THE - Heger Tomáš, Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
6. Tým TESLA - Pěček Jan, Novák Ivo a Háze Matyáš, Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
7. Tým The Bricks - Jakub Koucký, Jakub Hampl a Tomáš Suchomel, Gymnázium Praha 9, Chodovická 2250, 19300 Horní Počernice, www.gymnchod.cz
8. Tým Aladar - Robin Chmelík, Filip Samohýl a Tomáš Klein, ZŠ Přerov, Trávník 27, 75002 Přerov, www.zstravnik.cz
9. Tým Sm Lom Os - Michal Hrbek, Filip Tomšů a Matěj Pospíšil, ZŠ Přerov, Trávník 27, 75002 Přerov, www.zstravnik.cz
10. Tým Komenda 1 - Richard Mikeš, Martin Minařík a Jan Konopčík, ZŠ Slaný, Komenského náměstí 618, 27401 Slaný, www.2zsslany.cz
11. Tým Komenda 2 - Ondřej Budil, Tomáš Kapitánčík a Martin Bruna, ZŠ Slaný, Komenského náměstí 618, 27401 Slaný, www.2zsslany.cz
12. Tým Tuxova TARDIS - Jakub Vaněk, Jakub Švorc a Michal Nekvinda, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 272 01 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
13. Tým gQsoQa - Karel Vítek, Matěj Kripner a Vojtěch Svoboda, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 272 01 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
14. Tým Kepler1 - Martin Bláha, Adam Vorlíček a Antonín Felix, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 15000 Praha 5, www.gjk.cz
15. Tým Kepler2 - Tomáš Vrána, Matěj Bílý a Petr Šícho, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 15000 Praha 5, www.gjk.cz
16. Tým Roborebels - Filip Capl a Štěpán Nečil, Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
17. Tým Gymceska - Tomáš Rous, Tadeáš Vančura a Jakub Lorenc, Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
18. Tým Točíci - Marek Budai, Matyáš Beran a Ondřej Popovič, YMCA Liberec, Studentská 1292/4, 46001 Liberec, www.liberec.ymca.cz
19. Tým Šlapáci - Petr Kubica, Kryštof Paulík a Martin Pernica, Gymmnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 66451 Šlapanice, g.slapanice.cz
20. Tým Háje 1 - člen 1, člen 2 a člen 3, 1. ZŠ Slaný, Politických vězňů 777, 27401 Slaný, www.zshaje.slansko.cz
21. Tým Háje 2 - člen 1, člen 2 a člen 3, 1. ZŠ Slaný, Politických vězňů 777, 27401 Slaný, www.zshaje.slansko.cz
22. Tým YMCA Liberec - Filip Breuer, Josef Ježek a Jan Pintíř, YMCA Liberec, Studentská 1292/4, 46001 Liberec, www.liberec.ymca.cz
23. Tým TKM 1 - Radim Linke, Viktor Smutný a Lukáš Srba, DDM Rozmarýn Litoměřice, Plešivecká 1863/15, 41201 Litoměřice, www.technickyklub.cz
24. Tým TKM 2 - Ondřej Pražák, Matěj Huťka a Jakub Smetana, DDM Rozmarýn Litoměřice, Plešivecká 1863/15, 41201 Litoměřice, www.technickyklub.cz
25. Tým Borovice - Jakub Šimsa, Michal Procházka a Jan Šlauf, 8. ZŠ Kladno, Vodárenská 2116, 272 01 Kladno, www.8zskladno.cz
26. Tým Roboti z MGO - Martin Šimara, Vít Chaloupecký a Jan Chamrád, Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
27. Tým MGO Mindstorms tým - Jakub Hýl, Nicolas Gatto a Jakub Christoph, Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, 72804 Ostrava, www.mgo.cz
28. Tým Illumináti - Daniel Kubišta, Tomáš Balej a Marek Holovský, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, www.gymberoun.cz
29. Tým Mindbreak - Vojtěch Ježek, Jan Hlaváč a Vít Gardoň, Gymnázium Legionářů, Příbram, Horská 385, 26101 Příbram, gympb.cz
30. Tým Gymnacel - Antonín Saifrt a Aleš Matušík, Gymnázium Čelákovice, J. A. Komenského 414 , 25088 Čelákovice, www.gymnacel.cz
31. Tým roboti FTW - David Serédi, Tomáš Kopecký a Kryštof Knorr, Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, 10200 Praha 10 Hostivař , www.krestanskegymnazium.cz
32. Tým karlínský chlupáči - člen1, člen2 a člen3, ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí, Lyčkovo náměstí 6, 18600 Praha 8 - Karlín, www.zs-ln.cz
33. Tým Robotici STV - Vilém Plecitý, Jonatan Mates a Jáchym Neuwerth, DDM Prahy 2 - Stanice Techniků Vyšehrad, Vratislavova 15, 12800 Praha 2, www.ddm-ph2.cz
34. Tým SVČ Sušice 3 - člen 1, člen 2 a člen 3, Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, www.ddmsusice.cz
35. Tým Komenda 3 - Filip Dočekal, Táňa Mináriková a Václav Kučera, ZŠ Slaný, Komenského náměstí 618, 27401 Slaný, www.2zsslany.cz
36. Tým *ButterPower* - Stuchlík Martin, Máslo Jan a Grulich Jaroslav, Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz