České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 4. předkolo (2.12.2016)
1. Tým Mindbreak - Jan Hlaváč, Vojtěch Bešťák a Vojtěch Ježek, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26102 Příbram, www.gympb.cz
2. Tým Mindmaze - Vít Gardoň, Luboš Gardoň a Stanislav Kamenický, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26102 Příbram, www.gympb.cz
3. Tým Kepler3 - Ivana Klikarová, Tomáš Kovařík a Daniel Ridzoň, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
4. Tým GMLbot - Michael Kovařík, Kamil Chmela a Adam Rudolf Hrbáč, Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, 61600 Brno, www.gml.cz
5. Tým EUboti 1 - Šašková Vanesa, Řepková Lucie a Fuchsová Valérie, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skolaeupraha.cz
6. Tým EUboti 2 - Heczková Miroslava, Mittelbachová Kateřina a Mertová Veronika, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skolaeupraha.cz
7. Tým Flying squirrels - Hajíčková Markéta, Kuthan Michal a Toužimská Šarlota, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skolaeupraha.cz
8. Tým Kvítek - Zdichynec Petr, Šuda Martin a Koptík Jan, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skolaeupraha.cz
9. Tým MMF - Šimon Formánek, Jakub Matějovský a Lukáš Fialka, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
10. Tým Bobr a ti druzí - Martin Dub, Jan Zejda a Martin Březina, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
11. Tým JGN(let'sWin!); - Vojtěch Balcar, Štěpán Filip a Šimon Prudil, Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
12. Tým Sršňáci - Adam Brychta a Jan Pikman, Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
13. Tým BTB Tech - Jiří Budil, Vojta Mareš a Jan Houska, SPŠST Panská, Panská 3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
14. Tým Veni, Vidi, Vici - Jakub Červenák, Antonín Napraš a Jindřich Lachman, První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36001 Karlovy Vary, www.gymkvary.cz
15. Tým Langoš - Sarah Huspeková, Barbora Säcklová a Adéla Milerová, První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36001 Karlovy Vary, www.gymkvary.cz
16. Tým AUR - Jan Lazarek, Jakub Lukeš a Vojtěch Tollar, Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, 16200 Praha 6, www.alej.cz
17. Tým Hroboti - Petr Michalík, Adam Dvořáček a Xuan Nam Dang, Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, 16200 Praha 6, www.alej.cz
18. Tým Hátatitlá - Jakub Koňas, Michal Paur a Luděk Ševčík, SOŠ a SOU, Dubská, 967, 27203 Kladno, www.sou-dubska.cz
19. Tým OAVM1 - Lacina Tomáš, Bravenec Dominik a Kabeláčová Kateřina, OA a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101, 75701 Valašské Meziříčí, www.oavm.cz
20. Tým HaHaHa Robotics - Michal Hanus, Martina Hanusová a Marek Hanus, Gymnázium a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
21. Tým 404 Not found - Petr Kaštánek, Klára Havlová a Kateřina Hrubešová, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
22. Tým WedontC# - Miroslav Pokorný, Jan Eichler a Václav Kesler, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
23. Tým Zde zadejte název týmu - Štěpán Pešout, Václav Voldán a Jiří Machyán, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
24. Tým Šmepáci - Karel Honsig, Domink Herák a Dominik Malý, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
25. Tým Název_týmu - Martin Chmelař, Petr Scheubrein a Tomáš Beneš, Gymnázium Třebíč a Střední průmyslová škola Třebíč, Manželů Curieových 734, 67401 Třebíč, www.spst.cz
26. Tým Stark industries - Adrian Filcík, Michal Toman a Matouš Menčík, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, 12000 Praha, www.arcig.cz
27. Tým Železo - Gabriel Hévr, Matěj Havránek a Zdeněk Plášek, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, 12000 Praha, www.arcig.cz
28. Tým Matrix - Adam Dvořák, Marek Hrbáček a Jakub Dvořák, Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, 61600 Brno, www.gml.cz
29. Tým Killers Bros - Pavel Sillinger, Jan Kučera a Thomas Riley, Gymnazium, Pardubice, Mozartova 449, 53009 Pardubice, www.gymozart.cz
30. Tým Zóna 100 - Martin Kousal, Jindřich Liber a Martin Mikšík, SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská 1, 60200 Brno, www.spssbrno.cz
31. Tým KiWiJuice ze Sokolské - Dan Havránek, Tomáš Křička a Radek Hýza, SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská 1, 60200 Brno, www.spssbrno.cz
32. Tým alfa - Vojtěch Breník, Martin Simet a Ondřej Benda, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 30100 Plzeň, www.mikulasske.cz

Náhradníci pro 4. předkolo:
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz