České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 3. předkolo (25.11.2016)
1. Tým DER AUFLAUF - Jan Bouček, František Hurt a Václav Volhejn, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
2. Tým Reziduum subsidiarity - Miroslav Lžičař, Ondřej Tkaczyszyn a Ondřej Fanta, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
3. Tým G.P.S. - Anna Chocová, Antonín Šustr a Zdeněk Švelch, SVČ Sušice, Klostermannova 1330, 34201 Sušice, www.ddmsusice.cz
4. Tým Karel_3 - Daniel Staník, Marcelka Matečková a Hynek Dlouhý, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
5. Tým Karel_4 - Filip Hamrla, Míša Dlouhá a Michal Koudelka, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
6. Tým Who care - Ondra Moucha, Šimon Zimák a Kryštof Kosmák, SPŠST Panská, Panská 3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
7. Tým Krtečkovo auto - Lukáš Zoul, Jan Hájek a Martin Novák, SOŠ a SOU, Dubská, 967, 27203 Kladno, www.sou-dubska.cz
8. Tým COPSU-1 - Jakub KOŘÁN, Matěj TURINSKÝ a Jiří PROKOP, VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
9. Tým COPSU-2 - David TREJTNAR, Denis SOUKUP a Marek SALABA, VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
10. Tým Název neuveden - Prokop Mikulášek, Hung Do a Petr Zahradník, Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, 40011, Ústí nad Labem, www.gym-ul.cz
11. Tým GyRoBot - Jan Poklop, Jiří Filek a Tomáš Novotný, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12801 Praha 2, www.gybot.cz
12. Tým Next Team - Petr Molek, David Strouhal a Michal Berky, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť III 1364, 76001 Zlín, www.gymzl.cz
13. Tým Marvin - Petr Kubica, Ondřej Koukal a Kryštof Paulík, Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 66451 Šlapanice, www.gslapanice.cz
14. Tým Chodové1 - Iha Jaroslav, Hromádko Daniel a Novák Martin, Gymnázium J. Š. Baara, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, www.gymdom.cz
15. Tým Chodové2 - Blahník Adam, Kellner Matěj a Nový Augustin, Gymnázium J. Š. Baara, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, www.gymdom.cz
16. Tým GZ-Team - Jiří Javora, Jaroslav Knápek a Zbyněk Cypra, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť III 1364, 76001 Zlín, www.gymzl.cz
17. Tým Baxčuz - Patrik Stoklásek, Josef Pohořelý a Jindřich Plíšek, VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Čs. armády 10, 40502 Děčín, www.prumkadc.cz
18. Tým ff20 - Oldřich Janoušek, Jan Jakub Baroň a Honza Škvrna, Masarykovo Klasické Gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkg.cz
19. Tým CubiX - Jan Výmola, Martin Černý a Filip Trunda, VOŠ A SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, www.spseol.cz
20. Tým R.U.R. - Pavel Havlín, Anna Hrubá a Daniel Kaftan, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 25, 14200 Praha 4, www.porg.cz/cz/novy-porg-krc/gymnazium
21. Tým - Jakub Smékal, Alexandr Průcha a Vojtěch Sýkora, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 25, 14200 Praha 4, www.porg.cz/cz/novy-porg-krc/gymnazium
22. Tým Morokei - Martin Folwarczny, Jakub Diviš a Dominik Malík, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 25, 14200 Praha 4, www.porg.cz/cz/novy-porg-krc/gymnazium
23. Tým Protoni007 - Richard Fleischhans, Jonáš Vlasák a David Řejha, Husova 470, 25601 Benešov, www.gbn.cz
24. Tým GBN 007 - Petr Novák, Luděk Procházka a Michal Beran, Husova 470, 25601 Benešov, www.gbn.cz
25. Tým HKL - Kamil Hák, Marek Košinar a Kateřina Loukotová, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
26. Tým KHK - Aleš Kůtek, Marek Kubička a Jiří Horský, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovník, www.spsrakovnik.cz
27. Tým Dream Team - Ilona Šmídová, Lukáš Szotkovski a Pavel Holeček, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovník, www.spsrakovnik.cz
28. Tým G-Team - Martin Lukáš, Martin Vodseďálek a Anna Šťastná, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12800 Praha 2, www.gybot.cz
29. Tým Robocopové - Alexandr Medvedev, Filip Kasík a Antonín Balík, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12800 Praha 2, www.gybot.cz
30. Tým Abort, Retry, Fail? - Jiří Machýček, Michal Zemánek a Michal Zrůna, SPŠ-OA Uherský Brod, Nivnická 1781, 68801 Uherský Brod, www.spsoa-ub.cz
31. Tým IDunno Squad - Petr Domanský, Jiří Holík a Tomáš Drinka, SPŠ-OA Uherský Brod, Nivnická 1781, 68801 Uherský Brod, www.spsoa-ub.cz
32. Tým www.robosoutez.cz

Náhradníci pro 3. předkolo:
Tým #kavalíři - Jonáš Diblík, Adam Poláček, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz