České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 2. předkolo (11.11.2016)
1. Tým Argonautai - Ladislav Louka, Jan Preiss a Yaroslavtseva Ekaterina, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
2. Tým Robot Crusher - Jakub Vaněk, Jakub Švorc a Ondřej Pekárek, Gymnázium Kladno, Nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
3. Tým Think like One! - Karel Vítek, Matěj Kripner a Václav Kohout, Gymnázium Kladno, Nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
4. Tým Karel_1 - Dominik Štrúbel, Tomáš Kočí a Samuel Hloch, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
5. Tým Karel_2 - Miroslav Máčala, Tomáš Krestýn a Matěj Slavík, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
6. Tým Panboth - Vojta Vosáhlo, Matyáš Beran a Daniel Hilbert, SPŠST Panská, Panská 3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
7. Tým Ilčí - Ondřej Čermák, Pavel Novák a Jiří Řezníček, SOŠ a SOU, Dubská, 967, 27203 Kladno, www.sou-dubska.cz
8. Tým WOK - Duy Anh Kulhánek, Tomáš Lu a Phan Thanh Tran Long, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
9. Tým LegoRobots - Martin Kocich, Jan Adamec a Lukáš Lanča, Gymnázium a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
10. Tým Nulová šance - Ondřej Štěpán, Lukáš Koleno a Valentýn Klíč, Gymnázium a SPŠEI Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
11. Tým Gymstr 1 - Michaela Kafková, Jan Švancar a Jana Hrúzová, Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 38648 Strakonice, www.gymstr.cz
12. Tým Gymstr 2 - Václav Kůla, Vít Kovarovič a Karel Chvosta, Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 38648 Strakonice, www.gymstr.cz
13. Tým Unbearable Proximity - Jiří Jureček, Adam Dvorský a Michal Škarda, VOŠ A SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, www.spseol.cz
14. Tým KrMuV - Musil Roman, Kraus Pavel a Vintr Marek, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 67906 Jedovnice, www.spsjedovnice.cz
15. Tým #include <SSPU.h> - Lukáš Letrik, Jan Kubeš a Filip Kovačík, SŠPU Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, www.prumyslovka.cz
16. Tým Unbroken - Lukáš Beňa, Tereza Kmentová a Lukáš Leták, SŠPU Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, www.prumyslovka.cz
17. Tým Sirius Cybernetics - Lukáš Mičan, Lukáš Beneda a Tomáš Rada, Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
18. Tým OA Team - David Pařil, Matěj Kubíček a Daniel Schmid, Obchodní akademie T. G. Masaryka, Komenského 522, 51741 Kostelec nad Orlicí, www.oakostelec.cz
19. Tým PoWaKop - Podolinský Ondřej, Vagrčka Jakub a Kopec Adam, Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 75011 Přerov, www.gjs.cz
20. Tým JaPa - Student1, Student2 a Student3, Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník, www.gjp-me.cz
21. Tým Komáři - Richard Zálešák, Martin Vaďura a František Konečný, SŠPHZ-UH, Kollárova 617, 68601 Uherské Hradiště, www.ssphz-uh.cz
22. Tým Pink Fluffy Unicorns - Štěpán Lammel, Tomáš Hančl, Michal Horký, SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 10000 Praha 10, www.uzlabina.cz
23. Tým PRUM-1 - Pavel Ševčík, Štěpán Pijáček a Tadeáš Ondrůšek, SŠPHZ-UH, Kollárova 617, 68601 Uherské Hradiště, www.ssphz-uh.cz
24. Tým RoboJElita - Radka Šimerová, Eliška Binterová a Veronika Ferinová, Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
25. Tým jaj - Jakub Došek, Jan Boháč a Štěpán Káně, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 27713 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
26. Tým Mach(a)ři - Pavel Turinský, Eva Kospachová a Vojtěch Káně, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 27713 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
27. Tým Imperiální jednorožci - Tomáš Kysela, Tadeáš Lehký a Tomáš Tollinger, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 27713 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, www.gbl.cz
28. Tým Nový PORG - Bedřich Štěpánek, Alfred Holub a Kryštof Píštěk, Nový porg, Pod Krčským lesem 25, 14200 Praha 4, www.porg.cz
29. Tým Rindfleischetikettierung - Adam Paul, Filip Částka a Šimon Roubal, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 17000 Praha, www.gymstola.cz
30. Tým SPŠ Příbram - Pavel Stoklasa, Václav Ptáček a Radim Mrázik, SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 26180 Příbram II, www.spspb.cz
31. Tým www.robosoutez.cz
32. Tým www.robosoutez.cz

Náhradníci pro 2. předkolo:
Tým Žák1 - Student1, Student2 a Student3, Gymnázium Jaroslava Žáka, Lužická 423, 55101 Jaroměř, www.goajaro.cz
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz