České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 1. předkolo (4.11.2016)
1. Tým SOCIDE - Jan Říha, Vít Janda a Marek Příplata, Gymnázium Pierra de Coubertina, Náměstí Františka Křižíka 860, 39001 Tábor, www.gymta.cz
2. Tým Krokodýlci - Jan Deutsch, Jakub Folberger a Michal Richter, SPŠST Panská, Panská 3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
3. Tým Gyza1 - Vojtěch Bartoň, Martin Štoudek a Lucie Achilisová, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
4. Tým Gyza2 - Vojtěch Strašil a Jan Jedelský, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
5. Tým Gyza3 - Kryštof Kleveta, Daniel Kocur a Samuel Hampl , Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
6. Tým ALD - Dominik Frolík, Lukáš Bláha a Jaroslav Nejedlý, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
7. Tým Purofesshonaru - Václav Veselý, Jiří Němeček a Josefína Čížková, Gymnázium České Budějovice, Česká 142/64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
8. Tým Malu - Lukáš Havlíček, Lukáš Karabina a Jan Brhel, VOŠ A SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, www.spseol.cz
9. Tým GreenBoys1 - Miroslav Sívek, Jiří Vítek a Martin Adamec, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, www.vsmt.cz
10. Tým GreenBoys2 - Ondřej Mach, Jan Hradil a Matěj Hynek, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, www.vsmt.cz
11. Tým Vrtulníci - Tomáš Kubát, Šimon Marcin a Šimon Trnka, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, www.vsmt.cz
12. Tým Džilich - Jakub Lacko, Nela Nováčková, Jakub Říha, InterDact s.r.o, Pionýrů 2806, 43401 Most, www.interdact.cz
13. Tým EM-AJ-TÝ-4 - Lukáš Mora, Michal Richter, Martin Souček, Obchodní akademie Přerov, Batošova 24, 75002 Přerov, www.oaprerov.cz
14. Tým EM-AJ-TÝ-2 - Petr Odložil, Šimon Mozola, Zdeněk Hostaša, Obchodní akademie Přerov, Batošova 24, 75002 Přerov, www.oaprerov.cz
15. Tým Draci Boskovice - Lukáš Křehula, Jan Chaloupka a Jaroslav Héna, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
16. Tým Zahradníci Boskovice - Michal Halabica, Aleš Gretz a Zdeněk Dürer, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
17. Tým Draci2 Boskovice - Jan Ševčík, Jakub Sychra a Jakub Novotný, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
18. Tým Plebs - Zdeněk Hliněný, Daniel Kotrč a František Soukup, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova třída 4, 37001 České Budějovice, www.stredniskola.cz
19. Tým KamJsmeSeToDostali?! - Martin Misar, Jaroslav Hron a Dominik Vícha, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova třída 4, 37001 České Budějovice, www.stredniskola.cz
20. Tým GoWna - Ondřej Cakl, David Moravec a Petr Štěrba, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova třída 4, 37001 České Budějovice, www.stredniskola.cz
21. Tým Modří baroni - Michal Smažil, Aneta Štěpáníková a Alexandra Kupková, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, www.vsmt.cz
22. Tým Ilumináti - Daniel Kubišta, Josef Hruška a Matyáš Levíček, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, www.gymberoun.cz
23. Tým ; DROP TABLE `tymy`; - František Stara, Filip Korf a Vojtěch Synáček, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 17000 Praha, www.gymstola.cz
24. Tým #nic - Vašek Šimánek, Jakub Svoboda a Jakub Stach, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 10000 Praha 10, www.gymvod.cz
25. Tým Gymbos - Roman Ondráček, Ondřej Lefler a Jan Včelík, Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 222/1, 68011 Boskovice, www.gymbos.cz

Náhradníci pro 1. předkolo:
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz