České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 4. předkolo (27.11.2015)
1. Tým Curiosity - Danil Koževnikov, Láďa Louka a Jan Preis, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
2. Tým Botičská tým B - Šimon Ebrle, Jan Poklop a Jan Urban, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12801 Praha 2, www.gybot.cz
3. Tým Ouroboros - Miroslav Matocha, Martin Zmrhal a Dominik Brázdil, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 58601 Jihlava, www.gymnaziumjihlava.cz
4. Tým BTB Tech - Jiří Budil, Jakub Tomaides a David Bielický, SPŠST Panská, Panská 856/3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
5. Tým 8-Bitový Registr - Martin Dvořák, Vojtěch Hromádka a Lukáš Kosař, Střední škola André Citroëna Boskovice, náměstí 9. května 2a, 68001 Boskovice, www.soubce.cz
6. Tým Přerovská Prda - Klára Fučíková, Ondřej Jurčeka a Martin Juříček, SPŠ Přerov, Havlíčkova 2, 75152 Přerov, www.sps-prerov.cz
7. Tým SNSV Team - Petr Pospíšil, Aleš Zatloukal a Denisa Šídová, SPŠ Přerov, Havlíčkova 2, 75152 Přerov, www.sps-prerov.cz
8. Tým Protoni007 - Richard Fleischhans, Jonáš Vlasák a Dominik Starý, Gymnázium Benešov, Husova 470, 25601 Benešov, www.gbn.cz
9. Tým Tříproudou - Robert Jonathan Šimon, Lukáš Kyzlík a Robert Rössler, Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy, www.mensagymnazium.cz
10. Tým Dubai3 - Dušan Zvonář, Adam Krejčí a Tomáš Hnízdil, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
11. Tým Nad Štolou A - Jan Fiala, David Juřica a Michal Hloušek, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 17000 Praha 1, www.gymstola.cz
12. Tým Lime Team - Michal Martinů, Petr Hrubý a Aleš Urbánek, Gymnázium Polička, Nábřeží Svobody 306, 57201 Polička, www.gympolicka.cz
13. Tým __Název_Týmu__ - Jiří Štěpanovský, Martin Scheubrein a Martin Chmelař, Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9/116, 67401 Třebíč, www.gtr.cz
14. Tým Mach(a)ři - Jan Černohorský, Štěpán Káně a Pavlína Kospachová, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668/23, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, www.gbl.cz
15. Tým Mr. Robot - Adam Král, Gabriel Hévr a Adam Španěl, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 586, 12000 Praha 2, www.arcig.cz
16. Tým Bezejmenní - Kamil Mudruňka, Karel Mudruňka a Jakub Ramašeuski, Gymnázium Dašická, Dašická 1083, 53003 Pardubice, www.gypce.cz
17. Tým Robokluci - David Brajer, Pavel Stoklasa a Matěj Vlk, SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 26180 Příbram 2, www.spspb.cz
18. Tým Nový Porg - Anna Hrubá, Matthew Dupraz a Pavel Havlín, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, 14200 Praha 4, www.porg.cz/gymnazium-novy-porg
19. Tým Krabotroni - Student 1, student 2 a student 3, Masarykovo klasické gymnázium s.r.o, Táborská 1685, 25101 Říčany, www.mkg.cz
20. Tým Purofesshonaru - Václav Veselý, Jiří Němeček a Josefína Čížková, Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
21. Tým Sirius Cybernetics - Lukáš Mičan, Tomáš Rada a Ondřej Bareš, Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
22. Tým Hyperkrychle - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, www.gbl.cz
23. Tým WildCloud - Jakub Lacko, Jakub Říha a Nela Nováčková, InterDACT s.r.o., Pionýrů 2806, 43401 Most, www.interdact.cz
24. Tým NameNotFound - Martin Dub, Martin Březina a Jan Zejda, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
25. Tým Sršňáci - Vojtěch Balcar, Jan Pikman a Adam Brychta, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
26. Tým Náhoda vede - Pešout Štěpán, Voldán Václav a Březina Štěpán, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 4. předkolo:
Tým Marvin 42 - Martin Pernica, Jakub Macků a Jan Brzobohatý, Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 66451 Šlapanice, www.g.slapanice.cz
Tým Točíci - Jan Hernych, Marek Budai a Ondřej Popovič, YMCA Liberec, Studentská 1292/4, 46001 Liberec, www.liberec.ymca.cz
Tým Powakop - Ondřej Podolinský, Jakub Vagrčka a Adam Kopec, Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 75011 Přerov, www.gjs.cz