České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 3. předkolo (20.11.2015)
1. Tým LACHSLAUCHNUDELAUFLAUF - Jan Bouček, František Hurt a Václav Volhejn, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
2. Tým AnNiTy - Andrea Svatošová, Nikola Gottlieberová a Kristýna Zahejská, Gymnázium Rumburk, Palackého 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
3. Tým Spalovač - Jan Koštejn, Tomáš Brandejský a Vojtěch Janeček, Gymnázium Rumburk, Palackého 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
4. Tým MuMaMu - Tomáš Musil, Roman Musil a Radek Matyáš, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 67906 Jedovnice, www.spsjedovnice.cz
5. Tým Think like One! - Jakub Vaněk, Matěj Kripner a Karel Vítek, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
6. Tým Tým - Filip Smola, Radek Cieslar a Piotr Wijas, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, www.gymnasiumkladno.cz
7. Tým iTeam - Lukáš Bělovský, Michal Muller a Jakub Slíva, Gymnázium Lesní-Čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, Zlín 761 37, www.gymzl.cz
8. Tým RoboPan - Petr Štencl, Vojtěch Zethner a Michael Moucha, SPŠST Panská, Panská 856/3, 11000 Praha 1, www.panska.cz
9. Tým Robolution - Josef Hruška, Tomáš Jirků a Pavel Karpíšek, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, www.gymberoun.cz
10. Tým Včelí medvídci - Vasilevski Matěj, Roubal David a Stodola Štěpán, SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 10000 Praha 10, www.uzlabina.cz
11. Tým Dubai2 - Student 4, student 5 a student 6, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
12. Tým !Fren.je.nej! - Pavel Šafl, Anton Arnautov a Martin Kopřiva, Gymnázium a střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Frenštát pod Radhoštěm, Křižíková 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
13. Tým Šmepáci - Karel Honsig, Matěj Kaleta a Jakub Zeidl, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
14. Tým Sum Ting Wong - Petr Stejskal, Jiří Sejkora a Tomáš Klíma, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 10000 Praha 10 - Strašnice, www.gymvod.cz
15. Tým Ángeles de Charlie - Sofia Šašorina, Veronika Čechurová a Magdaléna Cubrová, Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, 31200 Plzeň, www.gop.pilsedu.cz
16. Tým Dřevorubci - Renáta Pivodová, Otakar Joch a Matěj Fadler, Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
17. Tým Next Team - Petr Molek, David Strouhal a Michal Berky, Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
18. Tým GZ team - Jaroslav Knápek, Jiří Javora a Zbyněk Cypra, Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz
19. Tým Medvídci - Kryštof Klimeš, Adam Harmanec a Jan Beck, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12801 Praha 2, www.gybot.cz
20. Tým IQ v prášku - Pavel Doubrava, Vojtěch Strašil a Jan Jedelský, Gymnázium Zábřeh, náměstí Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
21. Tým HaČaBa - Michal Hanus, Jan Čajánek a Radim Balcárek, Gymnázium a střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Frenštát pod Radhoštěm, Křižíková 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
22. Tým www.robosoutez.cz
23. Tým www.robosoutez.cz
24. Tým www.robosoutez.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 3. předkolo:
Tým GPS2 - Student 4, student 5 a student 6, SVČ a ZŠ Lerchova, Lerchova ul. 1112, 34201 Sušice, www.zssusice.cz
Tým GPS1 - Student 1, student 2 a student 3, SVČ a ZŠ Lerchova, Lerchova ul. 1112, 34201 Sušice, www.zssusice.cz
Tým JGN1 - Student 1, student 2 a student 3, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 54744 Náchod, www.gymnachod.cz
Tým Adeptus Mechanicus - Lukáš Hasík, Zuzana Hrabíková a Martin Henčl, Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, www.gymzl.cz