České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 2. předkolo (13.11.2015)
1. Tým JEN TAK - Dominik Bušek, David Grund a Vladislav Trnka, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
2. Tým Zde vyplňte název týmu - Štěpán Pešout, Štěpán Březina a Václav Voldán, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
3. Tým Í.V.O. - Vojtěch Strnad, Michal Filo a Bohuslav Hojka, Gymnázium Český Brod, Vítězná 616, 282 27 Český Brod, www.gcbrod.cz
4. Tým J(Elita) - Bára Jiříková, Vojtěch Hotmar a Petr Knotek, Gymnázium Pierra de Coubertina, Náměstí Františka Křižíka 860, 39001 Tábor, www.gymta.cz
5. Tým CMYK - Josef Čech, Jiří Zacha a Ladislav Štefka, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 58601 Jihlava, www.gymnaziumjihlava.cz
6. Tým VELKÝ TŘESK - Bohumila Potočná a Zuzka Gruberová, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
7. Tým Cool Foxes - Tereza Sadílková, Jakub Marek a Daniel Zikmund, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skola-eu-praha.cz
8. Tým Psycho Rabbits - Psycho Rabbits, Andrea Hartmanová a Andrea Hartmanová, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skola-eu-praha.cz
9. Tým Flying Squirrels - Michal Kuthan, Markéta Hajíčková a Adéla Papírníková, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skola-eu-praha.cz
10. Tým DreamTeaTeam - Lukáš Hlinka, Helena Houdková a Marie Eichelmanová, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
11. Tým Dubai1 - Student 1, student 2 a student 3, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
12. Tým Nad Štolou B - Matyáš Petrýdes, Kryštof Hák a Filip Vodňanský, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 17000 Praha 1, www.gymstola.cz
13. Tým Ours is the FURRY - Martin Kučera, Jan Kučera a Antonín Kopecký, Gymnázium Polička, Nábřeží Svobody 306, 57201 Polička, www.gympolicka.cz
14. Tým PAFFAP - Bednář Pavel, Jerie Aleš a Dobeš Filip, ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské odštěpný závod, Třída Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav, www.sou-skoda.cz
15. Tým COPSU-1 - Martin KRÁSL, David TREJTNAR a Štěpán KVAPIL, VOŠ , SŠ , COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
16. Tým COPSU-2 - Jakub KOŘÁN, Jiří PROKOP a Jakub NUNVÁŘ, VOŠ , SŠ , COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
17. Tým Ilumináti - Daniel Kubišta, Tomáš Balej a Marek Holovský, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, www.gymberoun.cz
18. Tým Anekatky - Kateřina Škvorová, Kateřina Follerová a Karolína Vilímovská, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, www.gymvla.cz
19. Tým The Running Caterpillars - Jan Bitter, Vít Labský a Ondřej Maňhal, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 17000 Praha 1, www.gymstola.cz
20. Tým GOAJARO - Leoš Smetana, Kryštof Brouk a Radek Beran, Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř, Lužická 423, 55123 Jaroměř, www.goajaro.cz
21. Tým 404 - Petr Michalík, Honza Lazarek a Vojta Štros, Gymnázium Nad Alejí, Nad Alejí 1952, 16200 Praha 6, www.alej.cz
22. Tým MIT - Lukáš Mora, Michal Richter a Martin Souček, Obchodní akademie Přerov, Bartošova 24, 75002 Přerov, www.oaprerov.cz
23. Tým Komáři - Richard Zálešák, Karel Šálek a František Konečný, SSPHZ-Uherské Hradiště, Kollárova 617, 68601 Uherské Hradiště, www.ssphz-uh.cz
24. Tým www.robosoutez.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 2. předkolo:
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz
Tým www.robosoutez.cz