České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 1. předkolo (6.11.2015)
1. Tým Tým Mírného Pokroku v Mezích Zákona - Tomáš Dražan, Filip Muller a Andrej Technik, SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, 28002 Kolín, www.sps-ko.cz
2. Tým LeBeKu - Jan Kubeš, Lukáš Letrik a Lukáš Beňa, Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, www.prumyslovka.cz
3. Tým Wait_For - Miroslav Tržil, Tomáš Míček a Matěj Štětka, Česko-anglické gymnázium, Třebízského 1010, 37005 České Budějovice 6, www.cag.cz
4. Tým MALU - Karabina Lukáš, Havlíček Lukáš a Zbořil Martin, VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77200 Olomouc, www.spseol.cz
5. Tým V.A.M. - Vilém Křižanovský, Aleš Kůtek a Marek Kubička, Střední průmyslová škola Emila Kolbena, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovník, www.spsrakovnik.cz
6. Tým Draci Boskovice - Jan Chaloupka, Tomáš Blaha a Jaroslav Héna, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
7. Tým Dream Team Boskovice - Michal Halabica, Lukáš Křehula a Aleš Gretz, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
8. Tým 12 očí - Michal Kubička, Aleš Chytrý a Jakub Salpnička, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovník, www.spsrakovnik.cz
9. Tým REDBULINO - Lukáš Veleba, Petr Dobuš a Vojtěch Žejklic, VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, Kostelní 134, 41108 Štětí, www.odbornaskola.cz
10. Tým KKLbot - Jakub Škrabánek, Luboš Baránek a Jakub Zítka, VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, Kostelní 134, 41108 Štětí, www.odbornaskola.cz
11. Tým Ti špatní - Michal Havlíček, Josef Brokeš, Pavel Hyhlík, Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Karla IV. 13, 53002 Pardubice, www.spse.cz
12. Tým D.M.N. Team - Dominik Frolík, Dominik Herák a Ondřej Marinčák, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
13. Tým Karel 1 - Daniel Staník, Miroslav Máčala a Kryštof Koblasa, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
14. Tým Karel 2 - Filip Hamrla, Dominik Štrúbel a Jiří Škabraha, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
15. Tým Karel 3 - Ondřej Nepor, Patrik Novák a Marek Kyselý, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
16. Tým 42 - Martin Zoula, Vojtěch Krča a Daniel Crha, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 15000 Praha 5, www.kavalirka.cz
17. Tým Spše Pce - Michal KAšpar, Ondřej Vacek a Lukáš Suchý, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Karla IV. 13, 53169 Pardubice, www.spse.cz
18. Tým Gymstr - Jan Švancar, Michaela Kafková a Jana Hrůzová, Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 38601 Strakonice, www.gymstr.cz
19. Tým TurboVosy - Jakub Smejkal, Patrik Krejčí a Jakub Koňák, Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova 23, 62400 Brno, www.cichnovabrno.cz
20. Tým DreamTeam - Václav Dvořák, Jana Čechová a Tereza Králová, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova 4, 37001 České Budějovice, www.stredniskola.cz
21. Tým JODVOSKO - Jureček Jiří, Dvorský Adam a Škarda Michal, VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77200 Olomouc, www.spseol.cz
22. Tým www.robosoutez.cz
23. Tým www.robosoutez.cz
24. Tým www.robosoutez.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 1. předkolo:
Tým Kristen - Matyáš Skalický a Jan Václavek, Gymnázium Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106, 56201 Ústí nad Orlicí, www.gymuo.cz
Tým The True Getrekted - Jakub Soukup, Ondra Vítovec a Tomáš Král, Česko-anglické gymnázium, Třebízského 1010, 37005 České Budějovice 6, www.cag.cz
Tým Asi jinej gang - Pavel Holeček, Lukáš Rýgl a Filip Kozák, Střední průmyslová škola Emila Kolbena, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovník, www.spsrakovnik.cz
Tým Delegace Kornel - Adrian Czarnomski, Monika Dršková a Michal Sivý, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova 4, 37001 České Budějovice, www.stredniskola.cz