České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 3. předkolo (28.11.2014)
1. Tým Ondalkuosašos - Martin Šedivý, Ondřej Gaži a Dušan Zvonař, SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 967, Kladno 27203, www.sou-dubska.cz
2. Tým Komeňáci - Jan Szop, člen 2 a člen 3, Gymnázium Havířov, Komenského 2, Havířov 73601, www.gkh.cz
3. Tým Gymlit - Ondřej Bouček, David Vodička a Marek Stejskal, Gymnázium Praha, Litoměřická 726, 190 00 Praha 9, www.gymlit.cz
4. Tým The Empire strikes back - Martin Kučera, Petr Hrubý a Michal Martinů, Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306, Polička 57201, www.gympolicka.cz
5. Tým Illuminati - Jiří Vaňátko, Tomáš Lu a Václav Zajíček, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, Most 43401, www.sssmep.cz
6. Tým InfiniteRobotics - Jiří Ledvinka, Kryštof Hes a Martin Kostohryz, Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, 149 00 Praha 4, www.gymnazium-opatov.cz
7. Tým HEURÉKA - Ladislav Louka, Danil Koževnikov a Karel Jílek, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 - 16900, www.gjk.cz
8. Tým Název týmu - Jiří Štěpanovský, Martin Scheubrein a Martin Chmelař, Gymnázium Třebíč, Zámecká 7, Třebíč 67401, www.gtr.cz
9. Tým iTeam - Lukáš Bělovský, Kuba Slíva a Michal Muller, Gymnázium Lesní-Čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, Zlín 761 37, www.gymzl.cz
10. Tým QWERTY - Václav Ruml, Martin Taibr a Martin Schejbal, Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, Pardubice 530 03, www.gypce.cz
11. Tým Cerberus - Lukáš Doležal, Julie Košťálková a Jakub Vaněk, Gymnázium Vysoké Mýto, náměstí Otmara Vaňorného 163, Vysoké Mýto 56601, www.gvmyto.edupage.org
12. Tým Sum Ting Wong - Petr Stejskal, Jiří Sejkora a Tomáš Klíma, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice 10000, www.gymvod.cz
13. Tým TeChilla - Kružberský Matěj, Batysta Jan a Dvořák Jaroslav, Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice 371 46, www.gjvj.cz
14. Tým Team_Solo_Roboting - Miroslav Tržil, Tomáš Míček a Matěj Štětka, Česko-anglické gymnázium , Třebízského 1010, České Budějovice 370 06, www.cag.cz
15. Tým Robotec - Adam Pomikálek, Petr Moravec a Marek Faltus, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166, Rychnov nad Kněžnou 516 01, www.vosrk.cz
16. Tým Název týmu - Vojtěch Šaloun a Marek Vašátko, VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166, Rychnov nad Kněžnou 516 01, www.vosrk.cz
17. Tým GOAJARO - Leoš Smetana, Michal Vopinka a Radek Beran, Gymnázium a SOŠ Jaroměř, Lužická 423, Jaroměř 55123, www.goajaro.cz
18. Tým PVK - Jakub Lukeš, Petr Michalík a Vojtěch Štros, Gymnázium, Nad Alejí 1952, Praha 6 162 00, www.alej.cz
19. Tým těmato okami - Martin Šach, Tomáš Souček a Libor Kuchař, Gymnázium Nad Štolou 1, Praha 7, 170 00, www.gymstola.cz
20. Tým ZdeRaNi - Zdenek Lehký, Nikola Fečo a Radek Daněk, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, Jedovnice 67906, www.spsjedovnice.cz
21. Tým Krabotroni - Filip Richter, Jan Bukva a Štěpán Kroupa, Masarykovo klasické gymnázium s.r.o., Táborská 1685, Říčany 251 01, www.mkg.cz
22. Tým Projekt: Guseppe - Vojtěch Volhejn, Tomáš Babka a Daniel Kaftan, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 142 00, www.porg.cz/gymnazium-novy-porg
23. Tým JAJÁJA - Jakub Lála, Jakub Lukáč a Jaroslav Šálek, Gymnázium Nový Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 142 00, www.porg.cz/gymnazium-novy-porg
24. Tým Gymzl - Marek Červinka a Iva Kavánková, Gymnázium Lesní-Čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, Zlín 761 37, www.gymzl.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 3. předkolo:
Tým Unidentified - Pavla Ďuranová a Pavel Kutík, SPŠ Trutnov, Školní 101, Trutnov 1 541 01, www.spstrutnov.cz
Tým Gambit_Roboting - Michael Kozák, Ondřej Vopat a Pavel Štěch, Česko-anglické gymnázium , Třebízského 1010, České Budějovice 370 06, www.cag.cz
Tým www.robosoutez.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------