České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 2. předkolo (21.11.2014)
1. Tým Koumáci - Jan Hernych, Marek Budai a Matyáš Beran, YMCA Liberec, Studentská 1292/4, Liberec 46001, www.liberec.ymca.cz
2. Tým NAPOSLED - Patrik Endršt, Pavel Špecián a Jakub Hejný, SOŠ Interdact s.r.o., Pionýrů 2806, Most 434 01, www.interdact.cz
3. Tým Flambers - Jakub Sláma, Jakub Hájek a Martina Nováková, Gymnázium Opatov, Mátová 183, 104 00 Praha 10, www.gymnazium-opatov.cz
4. Tým WTFOMG - Wilhelm Schmidtmayer, Václav Rozhoň a Duong Manh, GJVJ, Fráni Šrámka 23, České Budějovice 37001, www.gjvj.cz
5. Tým ROBOMASTERS - Marian Skucius, Michal Kalandřík a David Fojtách, SŠPHZ Uh. Hradiště, Kollárova 617, Uh. Hradiště 686 01, www.ssphz-uh.cz
6. Tým Habaďůry - Lukáš Hlinka, Marie Eichelmanová a Helena Houdková, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, Most 43401, www.sssmep.cz
7. Tým RSV-TEAM - Lukáš Sláma, Jiří Růžička a Ondřej Vachek, SŠPHZ Uh. Hradiště, Kollárova 617, Uh. Hradiště 686 01, www.ssphz-uh.cz
8. Tým Pop tým 1 - Karel Novotný, Jan Hloušek a Martin Prokopič, Dvořákovo gymnázium, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou 27801, www.dgkralupy.cz
9. Tým Pop tým 2 - Jan Vochomůrka, Jiří Horyna a Filip Dvořáček, Dvořákovo gymnázium, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou 27801, www.dgkralupy.cz
10. Tým OutOfBricks - Němec Martin, Polák Jan a Jirman Jan, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, Náchod 547 44, www.gymnachod.cz
11. Tým KozaNezaneřáděná - Sebastián Prax, Havrda Daniel a Hruša Vojtěch, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, Náchod 547 44, www.gymnachod.cz
12. Tým JÄGERSCHNITZELAUFLAUF - František Hurt, Václav Volhejn a Jan Bouček, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 - 16900, www.gjk.cz
13. Tým Kakaktus - Karolína Vilímovská, Kateřina Škvorová a Kateřina Follerová, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, Vlašim 25801, www.gymvla.cz
14. Tým Majama - Jan Zejda, Martin Dub a Martin Březina, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, Vlašim 25801, www.gymvla.cz
15. Tým Counter_Logic_Roboting - Tomáš Král , Jakub Soukup a Ondřej Vítovec, Česko-anglické gymnázium , Třebízského 1010, České Budějovice 370 06, www.cag.cz
16. Tým Bazinga - Ondřej Uher a Pavel Krulec, Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, Sušice 34201, www.gymsusice.cz
17. Tým GML - Člen1, člen 2 a člen3, Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno 61600, www.gml.cz
18. Tým KMC-Team - Jakub Dulina, Daniel Pestl a William Gregor, SŠPHZ Uh.Hradiště, Kollárova 617, Uh. Hradiště 686 01, www.ssphz-uh.cz
19. Tým MythBusters - Lenka Mirvaldová a Anna Chocová, Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, Sušice 342 01, www.gymsusice.cz
20. Tým Hledači míčků - Bauer Lukáš, Tschamler Dennis a Vokál Matouš, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, Beroun 26601, www.gymberoun.cz
21. Tým Masys - Martin Zahradníček, Adam Matoušek a Pavel Blažek, Gymnázium Šlapanice, Riegrova 17, Šlapanice 66451, www.g.slapanice.cz
22. Tým YMCA 2 - Josef Ježek, Jan Wollmann a Filip Breuer, YMCA Liberec, Studentská 1292/4, Liberec 46001, www.liberec.ymca.cz
23. Tým Spszr - Matouš Vanča a Ivo Němec, VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou, Studentská 1, Žďár nad Sázavou 591 01, www.spszr.cz
24. Tým L/45 K10 - Dita Hollmannová a Max Hollmann, Gymnázium Na Zatlance, Jeremenkova 66, Praha 4 - Braník 14700, www.zatlanka.cz
25. Tým CATCHERS - Lukáš Mora, Michal Richter a Leona Havlíčková, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Bartošova 24, Přerov 750 11, www.oaprerov.cz
26. Tým MARFILBAR - Martin Souček, Filip Krajcar a Barbora Gaďourková, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Bartošova 24, Přerov 750 11, www.oaprerov.cz
27. Tým FiJi - Filip VESELÝ, Jiří ZDĚNEK a Filip ORANSKÝ, VOŠ SŠ COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, Sezimovo Ústí 391 02, www.copsu.cz
28. Tým TiDruzí - Martin KRÁSL, David TREJTNAR a Štěpán KVAPIL, VOŠ SŠ COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, Sezimovo Ústí 391 02, www.copsu.cz
29. Tým Bořiči času - Eva Kospachová, Vojtěch Káně a Jakub Klasna, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 250 50, www.gbl.cz
30. Tým Úžlabiňáci - Dominik Rathouský, Matěj Matura a Lenka Bohatá, SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, Praha 10 10000, www.uzlabina.cz
31. Tým Dubai Kladno - Filip Trejbal, Luděk Masař a Michal Benedikt, SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 967, Kladno 27203, www.sou-dubska.cz
32. Tým Dream team - Martin Urban, Jakub Biňovský a Lenka Kocmoudová, Střední škola informatiky a právních studií, Žižkova 4 , České Budějovice 37001, www.stredniskola.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 2. předkolo:
Tým Ouroboros - Miroslav Matocha, Martin Zmrhal a Dominik Brázdil, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava 586 01, www.gymnaziumjihlava.cz
Tým #Bobři - Štěpán Pešout, Štěpán Březina a Václav Voldán, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, Vlašim 25801, www.gymvla.cz
Tým Koloboti - Petr Kasalický, Jan Olšan a Milan Knapp, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, Praha 10000, www.gymvod.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tým Ultras - Pavel Škopek, David Filip a Stanislav Vondrák, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, Vlašim 25801, www.gymvla.cz
Tým Šneci - Lukáš Vesecký, Eliška Zadáková a Radek Beneš, Gymnázium, Vlašim, Tylova 271, Vlašim 25801, www.gymvla.cz