České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

Týmy - 1. předkolo (14.11.2014)
1. Tým Brickers - Viktor Němeček, Ondřej Holub a Zbyšek Voda, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, Jihlava 58601, www.gymnaziumjihlava.cz
2. Tým Cyberkru - Patrik Nácovský, Kryštof Havelka, Jakub Jebousek, Gymnázium Dvůr Králové, náměstí Odboje 304, Dvůr Králové nad Labem 54401, www.gym-dk.cz
3. Tým CMYK - Josef Čech, Jiří Zacha a Ladislav Štefka, Gymnázium Jihlava, Březinova 76, Jihlava 58601, www.gymnaziumjihlava.cz
4. Tým Draci Boskovice - Adam Vybíhal, Karel Porč a Jan Chaloupka, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53, Boskovice 68001, www.vassboskovice.cz
5. Tým Komenda Boskovice - Pavel Janošek, Petr Šemora a Lucie Vostálová, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53, Boskovice 68001, www.vassboskovice.cz
6. Tým Děrovačka - Jaroslav Švec, Tomáš Truhlář a Hana Šáchová, Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České Budějovice 37146, www.gjvj.cz
7. Tým LoLgroup - Michal Slanina, Jakub Schlesinger a Karel Zielonka, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm 74401, www.frengp.cz
8. Tým To je jedno - Marek Montag, Filip Bielan a Martin Kytrych, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm 74401, www.frengp.cz
9. Tým CRACKERS - Dominik Snopek, Radim Majtáň a Vojta Staš, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2/900, Praha 10 - Strašnice 100 00, www.gymvod.cz
10. Tým Hoboti - Tomáš Paukner, Stanislaw Gackowski a Michal Kunc, Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Zborovská 45, www.gchd.cz
11. Tým Arabská - Miroslav Danda, Jan Kulhánek a Tomáš Čevela, Gymnázium Arabská, Arabská 14, Praha 6 16000, www.gyarab.cz
12. Tým Gümpl - Radek Cieslar, Nikola Šnajdr a Piotr Wijas, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, Kladno 27201, www.gymnasiumkladno.cz
13. Tým Advanced Robotics - Filip Smola, Jakub Vaněk a Marek Lukáš, Gymnázium Kladno, nám. E. Beneše 1573, Kladno 27201, www.gymnasiumkladno.cz
14. Tým Kapa - Patrik Blažek a Kateřina Havrdová, SPŠ Trutnov, Školní 101, Trutnov 1 541 01, www.spstrutnov.cz
15. Tým DELTA FORCE ONE - Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondřej Sokol, DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a MŠ, s.r.o., Ke Kamenci 151, Pardubice 530 03, www.delta-skola.cz
16. Tým Banomeč - Filip Bartůška, Vojtěch Novotný a Jan Mečiar, DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a MŠ, s.r.o., Ke Kamenci 151, Pardubice 530 03, www.delta-skola.cz
17. Tým Killer Machines - Pavel Trejbal, Jan Kučera a Marek Hásek, Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice 530 09, www.gymozart.cz
18. Tým Sanchos - Sofia Šašorina a Veronika Čechurová, Gymnázium Luďka Pika, Sousedská 10, Plzeň 31200, www.gop.pilsedu.cz
19. Tým Purofeshonaru - Václav Veselý, Jiří Němeček a Josefína Čížková, Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice 37021, www.gymceska.cz
20. Tým Sirius Cybernetics - Lukáš Mičan, Tomáš Rada a Ondřej Bareš, Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice 37021, www.gymceska.cz
21. Tým Medvídci - Kryštof Klimeš, Jan Beck a Adam Harmanec, Gymnázium Botičská, Botičská 1, Praha 2 12801, www.gybot.cz
22. Tým Gelové prasátko - Tomáš Kesl, Filip Turek a Viktor Bobůrka, Gymnázium Botičská, Botičská 1, Praha 2 12801, www.gybot.cz
23. Tým Foo Bar - Josef Kolář, Tomáš Mrázek a Sony Nguyen, VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc 772 00, www.spseol.cz
24. Tým SPŠ Příbram - Martin Formánek, Václav Beck a Václav Kment, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Hrabákova 271, Příbram 26180, www.spspb.cz
25. Tým Vladimírové - Vladimír Kovář, Jan Hornof a Filip Matějka, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Generála Kholla 2501/II, Rakovník 26901, www.spsrakovnik.cz
26 Tým R2D2 - Jan Kratochvíl, Jakub Kochánek a Martin Liprt, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Generála Kholla 2501/II, Rakovník 26901, www.spsrakovnik.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 1. předkolo:
Tým ZVASS Boskovice - Tereza Novotná, Petr Hrazdíra a Filip Spáčil, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Hybešova 53, Boskovice 68001, www.vassboskovice.cz
Tým Jájadam - Jan Saparbajev, Jakub Syrový a Adam Fritsch, DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a MŠ, s.r.o., Ke Kamenci 151, Pardubice 530 03, www.delta-skola.cz
Tým Botičáci - Stanislav Hradecký, Vojta Vrana a Pavel Šenkyřìk, Gymnázium Botičská, Botičská 1, Praha 2 12801, www.gybot.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tým ROBOHOMO - Jakub Kaiser, Tomáš Waller a Jan Železný, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2/900, Praha 10 - Strašnice 100 00, www.gymvod.cz