České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Přihlášené týmy

1. Tým F-M-Block-Busters - Tomáš Velecký, Ondřej Groborz a Lukáš Müller, Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, www.gpbfm.cz
2. Tým SEJK - Vojtěch Sejkova, Martin Břeň a Dominik Štursa, Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice, www.spse.cz
3. Tým SOK - Tomáš Moravec, Jan Sokol a Daniel Buben, Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice, www.spse.cz
4. Tým OutOfBricks - Jan Polák, Jan Jirman a Martin Němec, Jiráskovo gymnázium, Náchod, www.gymnachod.cz
5. Tým Bagr - Petr Poliak, Petr Jordán a Vojtěch Novotný, Gymnázium, Arabská 14, Praha 6, www.gyarab.cz
6. Tým Tech-no - Tomáš Vlach, Hynek Stehlík a Matěj Beránek, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz
7. Tým MATOMI - Miroslav Tržil, Matěj Štětka a Tomáš Král, Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice, www.cag.cz
8. Tým EXITUS - Václav Hála, Michael Lenk a Adolf Středa, Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice, www.cag.cz
9. Tým Flambers - Jakub Sláma, Jakub Hájek a David Sochor, Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 11, www.gymnazium-opatov.cz
10. Tým V4 Chomutov - Jakub Frajt, Jakub Skořepa a Jan Zubr, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, www.spscv.cz
11. Tým Hotentoti - Luboš Hazlbauer, Petr Kanta a Tadeáš Kohout, SPŠE Ječná, Ječná 30, Praha 2, www.spsejecna.cz
12. Tým Gods Of Force - Radovan Blažek, Patrik Bachan a Petr Roztočil, SPŠE Ječná, Ječná 30, Praha 2, www.spsejecna.cz
13. Tým Big Bang - Hana Skálová, Roman Mrzena a Štěpán Pance, Gymnázium Fr. Procházky Sušice, www.gymsusice.cz
14. Tým VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou - Štěpán Michal, František Žák a Jakub Štěpán, VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou, www.spszr.cz
15. Tým Copka_ROBOTEAM - Jan Mach, Michal Jílek a Lukáš Vališ, Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
16. Tým LVJ Elite Group - Václav Tomíček, Jakub Horáček, Lukáš Vagner, Střední průmyslová škola, Trutnov, www.spstrutnov.cz
17. Tým Kováři - Vladimír Kovář, Jan Grünwald a Jan Kratochvíl, SPŠ Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovnik, www.spsrakovnik.cz
18. Tým Robo Maniac - Erik Spurný, Václav Rezek a Jakub Kochánek, SPŠ Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovnik, www.spsrakovnik.cz
19. Tým SPŠ a VOŠ Příbram - Jan Vonka a Tomáš Nepivoda,SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, www.spspb.cz
20. Tým Bazinga - Veronika Marešová, Ondřej Uher a Pavel Krulec, Gymnázium Fr. Procházky, Sušice, www.gymsusice.cz
21. Tým Zubové - Jitka Hodná, Michal Trš a Anna Ngoová Thi, Gymnázium Fr. Procházky, Sušice, www.gymsusice.cz
22. Tým ToJaVa - Tomáš Trenz, Jakub Michna a Václav Gryc, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 67906 Jedovnice, www.spsjedovnice.cz
23. Tým ITTWO - Radek Patarák, Pavel Špetl a Jakub Hejný, SOŠ InterDact s.r.o., Pionýrů 2806, Most, www.interdact.cz
24. Tým Už! - Jan Mazoch, Libor Musil a Vít Kubeška, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Jana Palacha, Kladno, www.spskladno.cz
25. Tým E-team - Jakub Dohnal, Tomáš Bradna a Jiří Czipszer, Střední průmyslová škola, Přerov, www.sps-prerov.cz
26. Tým JiZdeTa - Jiří Humplík, Tadeáš Jindra a Zdeněk Kukla, Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
27. Tým SAVO - Jan Štěpán, David Česenek a Jakub Srna, Jiráskovo gymnázium, Náchod, www.gymnachod.cz
28. Tým BorgBrothers - Kryštof Hilar, Václav Švec a Tomáš Čapek, SPŠ a VOŠ Písek, www.sps-pi.cz
29. Tým CVéčaři - Zdeněk Valeš, Ladislav Zoch a Jiří Pauer, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, www.spscv.cz
30. Tým POP tým - Karel Novotný, Jan Hloušek a Jan Vochomůrka, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, www.dgkralupy.cz
31. Tým Křižík 1 - Zitka Jan, Kohout Jan a Vondra Josef, VOŠ a SPŠE Františka Křižíka, Na Příkopě 16, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
32. Tým Compilation Failed - Miroslav Čepl, Jiří Pavela a Petra Sečkařová, Gymnázium Olomouc-Hejčín, www.gytool.cz
33. Tým GIT C++++ - Miroslav Matocha, Josef Čech a Adam Rygl, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Týmy - náhradníci
Křižík 2 - Dimitrov Jan, Kestřánek Tomáš a Salajka David, VOŠ a SPŠE Františka Křižíka, Na Příkopě 16, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
Kyblíci - Michal Šrůtek, Petr Vaněk a Miroslav Molínek, Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, www.gmk.cz
R-SYS - Tomáš Mrázek, Ondřej Sodomka a Jan Šesták, SPŠ Rakovník, Generála Kholla 2501, 26901 Rakovnik, www.spsrakovnik.cz
Ares - Jan Petrovický, František Hušek a Filip Heinrich, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun, www.spslan.cz