České Vysoké Učení Technické v Praze | Fakulta Elektrotechnická | Katedra řídicí techniky EN | CZ

Postupující týmy do finálové ROBOSOUTĚŽE 2016

1. Tým Malu - Lukáš Havlíček, Lukáš Karabina a Jan Brhel, VOŠ A SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, www.spseol.cz
2. Tým Gyza2 - Vojtěch Strašil a Jan Jedelský, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, www.gyza.cz
3. Tým Zahradníci Boskovice - Michal Halabica, Aleš Gretz a Zdeněk Dürer, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
4. Tým ALD - Dominik Frolík, Lukáš Bláha a Jaroslav Nejedlý, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
5. Tým Vozik s Jedlom - Jiří Jureček, Adam Dvorský a Michal Škarda, VOŠ A SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, www.spseol.cz
6. Tým #include <SSPU.h> - Lukáš Letrik, Jan Kubeš a Filip Kovačík, SŠPU Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, www.prumyslovka.cz
7. Tým WOK - Duy Anh Kulhánek, Tomáš Lu a Phan Thanh Tran Long, Soukromá SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
8. Tým Karel_2 - Miroslav Máčala, Tomáš Krestýn a Matěj Slavík, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
9. Tým Karel_4 - Filip Hamrla, Míša Dlouhá a Michal Koudelka, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, www.unicprum.cz
10. Tým Krtečkovo auto - Lukáš Zoul, Jan Hájek a Martin Novák, SOŠ a SOU, Dubská, 967, 27203 Kladno, www.sou-dubska.cz
11. Tým COPÁCI - David TREJTNAR, Denis SOUKUP a Marek SALABA, VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
12. Tým Next Team - Petr Molek, David Strouhal a Michal Berky, Gymnázium Zlín, Lesní Čtvrť III 1364, 76001 Zlín, www.gymzl.cz
13. Tým Flying squirrels - Hajíčková Markéta, Kuthan Michal a Toužimská Šarlota, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, www.skolaeupraha.cz
14. Tým Mindmaze - Vít Gardoň, Luboš Gardoň a Stanislav Kamenický, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26102 Příbram, www.gympb.cz
15. Tým 404 Not found - Petr Kaštánek, Klára Havlová a Kateřina Hrubešová, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, www.gymrumburk.cz
16. Tým Mindbreak - Jan Hlaváč, Vojtěch Bešťák a Vojtěch Ježek, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26102 Příbram, www.gympb.cz
17. Tým MaLaBo - Vlasák Marek, Štefka Ladislav a Potočná Bohumila
18. Tým HBN (hodně budeš někde) - Mrazík Petr a Rais Petr
19. Tým Sufurky - Běloch Miroslav, Shcherban Maksym a Bielesch Lukáš
20. Tým LKT 81 TURBO - Hrazdíra Jan, Henych Martin a Haniš Martin
21. Tým IQ v Prášku - Doubrava Pavel, Abrhám David a Gärtner Jan
22. Tým Dva a půl programátora - Burda Josef, Doubrava Jan a Funderák Michael
23. Tým Koškovy projekty - Gonchareva Yelizaveta, Kochman Michal a Košek Ondřej
24. Tým ČVUT je ez - Olekšák Martin a Suchý Peter
25. Tým Štětka, šprt a blondýna - Šrámek Martin, Šterberová Adéla a Štětka Matěj
26. Tým Untitled - Obrk Matúš, Olejár Martin a Rössler Robert
27. Tým OutOfBricks - Němec Martin a Jirman Jan
28. Tým Nochi - Opočenský Michal, Staruch Tomáš a Hušek Čestmír
29. Tým Drobečkové - Shashorina Sofia a Nguyenová Minh Thao
30. Tým Lieveheersbeestje - Šebesta Petr a Strnad Vojtěch
31. Tým D05 - Kozak Oleksandr a Vlček Vojtěch
32. Tým vono to nejede - Purkrábek Miroslav, Maňhal Ondřej a Boháč Marek

Náhradníci pro finálovou ROBOSOUTĚŽ:
Tým ?! - Pikulíková Hana, Rozlivek Jakub a Štěpanovský Jiří
Tým Draci Boskovice - Lukáš Křehula, Jan Chaloupka a Jaroslav Héna, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
Tým M^3 - Tržil Miroslav, Žaloudek Marek a Zoula Martin